Kimdir tedirgen?

Profesyonel anlamda sanatçı, yorumcu, düşünür, aktör, gazeteci, yazar (reklam metni, senaryo, şarkı sözü, kutsal kitap vb.), müzisyen, DJ, sanat eleştirmeni, sosyal medya uzmanı, gurme, modacı (fashion olarak), stilist, tasarımcı, grafiker, fotoğrafçı, film yönetmeni, prodüktör ve organizatör geçmişi ve geleceği olan, doğma çürüme İstanbullu bir kişiyim.

Etik sebeplerden ötürü yarı-profesyonel olarak ilgilendiğim yoga, pilates, meditasyon, reiki, quantum, NLP, EFT, regresyon terapisi, melekler ve kişilik masajı konularında ise yaşam koçu seviyesinde bilgi ve birikime sahibim.

Boş zamanlarımda ata biner, skuba dalar, kayağa çıkarım. Gezmeyi değil yaşamayı severim; hayatımın büyük bir kısmı yurtdışındaki kafe, bistro ve galerilerde geçti diyebilirim. Ayrıca fashion & style sahibi kişi, kurum, kuruluş, alternatif dergi ve web sitelerine life stylist olarak danışmanlık yapmaktayım. Sırası gelmişken: trend yakalanmaz, yaratılır… İstanbul’da bu konuda büyük açık var ve ben tek başıma her şeye yetişemiyorum arkadaşlar.

Ağustos 2011′den bu yana, merkezi Cihangir’de bulunan İKKMKB‘de başkanlık görevimi gururla sürdürmekteyim. Lifestyle dolu bir yaşamda her şeyin uzmanı olup, cemiyette saygın bir yere sahip olmak büyük ayrıcalık.

2 thoughts on “Kimdir tedirgen?

  1. Tedirgen AY lavyu, Tedi
    rgen I law be you
    To big you dik bienal niyeydi ki nan, bide
    bari yani anlatamadım ki ama olsun saç ma la ma sanatında wait 13.bienalimizee…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>